ES projektai

UAB „Enila“ pradėjo įgyvendinti „Pramonės skaitmeninimas LT“ projektą

UAB „Enila“ 2020 metais pradėjo įgyvendinti projektą „Gamybinių procesų skaitmeninimas UAB „Enila““. Šiuo projektu įmonė siekia pakelti įmonės darbo našumą diegiant gamybos procesų įrangą su integruotomis skaitmeninėmis technologijomis. Šio projekto tikslo įgyvendinimui projekto metu bus įsigytas smulkintuvas, kuris dėka automatizuotų skaitmeninių sprendimų įgalins įmonę pasiekti didesnį konkurencingumą ir sukuriamą pridėtinę vertę.

Projektas bus įgyvendinamas pagal Lietuvos 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę „Pramonės skaitmeninimas LT“ (03.3.1-LVPA-K-854).

Projekto įgyvendinimui iš Europos regioninės plėtros fondo buvo skirta 216000 Eur suma. Ši suma padengs 45 proc. projekto išlaidų ir taip stipriai prisidės prie įmonės galimybių pasiekti projekto tikslus.

Projektą numatoma įgyvendinti iki 2021 m. rugpjūčio 16 d.

Susisiekite

Jei turite klausimų, kviečiame susisiekti su mumis

+370 602 15122 enila@enila.lt
Formos veikimui būtina įjungti javascript
Skambinti
Enila

Mūsų puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.