Miško kainos nustatymas priklauso nuo kelių rodiklių, kuriuos objektyviai įvertiname ir pateikiame savo klientams konkrečius miško pirkimo pasiūlymus. Bendradarbiaujant su mumis miško kainos įvertinimas atliekamas operatyviai – savo pasiūlymą pateikiame per parą. Visada atsižvelgiame į kliento lūkesčius, teritorijos specifiką, miško sudėtį ir amžių bei kitas detales, įvertiname, kokia vidutinė miško kaina 1 ha ploto tame regione, įvertiname objektą tiksliai, nes prašome klientų, kad mums būtų pateiktas miško kadastro numeris (kadastrinis numeris). Taip taupome ne tik savo, bet ir klientų laiką, nes surinkę tikslius duomenis pasiūlymą galime pateikti per maksimaliai trumpą laiką. Tiek vidutinė miško kaina, tiek brandaus miško kaina kiekviename regione labai skirtinga, todėl niekada nesiūlome savo klientams iš anksto parengtų kainoraščių. Siekiame dirbti  skaidriai – taip, kad mūsų klientai mumis pasitikėtų.

Miško kainos įvertinimas

Kiekvieną projektą vertiname individualiai, kadangi galutinę miško kainą lemia skirtingi rodikliai:

  • kokia miško sudėtis,
  • kokios galimybės iki jo privažiuoti,
  • koks kirsti numatytos teritorijos plotas,
  • koks medžių amžius.

Tik atsižvelgę į visus šiuos veiksnius pateikiame klientui tikslų pasiūlymą. Įvertinti projektą galime pagal kliento pateiktą užklausą arba atvykti į vietą. Siekiame maksimalaus operatyvumo, todėl į kiekvieną užklausą atsakome per parą.

Dirbame Žemaitijos regione, todėl puikiai išmanome vietinio reljefo subtilybes, mūsų pateikiami pasiūlymai yra tikslūs ir gerai apgalvoti. Vietinėje miškininkystės rinkoje turime daug partnerių, tačiau dirbame be partnerių, todėl daugeliu atvejų klientui galime pasiūlyti patraukliausią ir lanksčiausią variantą.

Darbo etika yra vienas didžiausių mūsų prioritetų, tad siekiame ne tik išskirtinio dėmesio kiekvienam klientui ir pagarbos jo interesams, bet ir užtikrinti visapusę gamtos bei aplinkinių gerovę. Teritorijoje, kurioje atliekame kirtimą, visada prižiūrime kelius, pasirūpiname miškų atsodinimu ir bendra tvarka.

Bendradarbiauti su mumis visada paprasta:

  • pateikite užklausą ir mes atsakysime į ją per 24 valandas arba numatysime Jums patogų laiką susitikti ir aptarti projekto sąlygas;
  • kreipkitės konsultacijos, jei Jums reikalinga informacija apie būtinus dokumentus;
  • susisiekite, jei reikia pagalbos parengti pardavimo sutartį – padėsime ir pasirašysime ją per optimalų terminą;
  • gaukite atsiskaitymą – paprastai atsiskaitome su klientais per dieną arba iki pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymo momento.

Miško kainos nustatymas

Miško kainos nustatymas atliekamas įvertinus visus rodiklius, kuriuos lengviausia identifikuoti pagal žemės sklypo kadastro numerį. Kadastro arba kadastrinis numeris yra paprasčiausias būdas pasiekti visą aktualią informaciją apie miško plotą, augmeniją, sklypo vietą. Dėl šios priežasties klientų visada prašome pateikti miško kadastro numerį, kad kuo greičiau ir tiksliau galėtume pateikti pasiūlymą. Kadastrinį žemės sklypo numerį galima rasti savininko turimuose dokumentuose: Nekilnojamojo turto registro duomenų išraše arba sklypo plane. Paprastai kadastrinis numeris sudarytas iš 11 skaitmenų, jo formatas atrodo taip: 1234/5678:000).

Atliekant miško kainos nustatymą ne mažiau svarbu ir kiti dokumentai bei jų rengimo stadija. Miško kainą stipriai paveikti gali miškotvarkos projektas – ar jis parengtas, galiojantis, ar tuo dar reikės rūpintis, kadangi šiame dokumente numatomos miške vykdyti planuojamos veiklos taisyklės, kurios paprastai galioja 10-20 metų. Bet kuriuo atveju, mes visada galime patarti ir padėti pasirūpinti reikiamais dokumentais bei operatyviu jų rengimu, kuris nereikalautų papildomų kliento laiko resursų.

Vidutinė miško kaina gali svyruoti nuo kelių šimtų iki keliolikos tūkstančių eurų už hektarą. Tikslus pasiūlymas pateikiamas tik įvertinus visus rodiklius, aptarus sandorį su klientu. Mūsų tikslas – kuo lankstesnės ir palankesnės sąlygos klientui bei besąlygiškas profesionalumas.

Susisiekite

Jei turite klausimų, kviečiame susisiekti su mumis

+370 602 15122 enila@enila.lt
Formos veikimui būtina įjungti javascript
Skambinti
Enila

Mūsų puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.