KODĖL REIKIA TVARKYTI APLEISTUS ŽEMĖS SKLYPUS?

Kas nutiks jeigu netvarkysiu ir laikysiu apleistą savo žemės sklypą? Tai dažnas klausimas, kurį galvoje turi žemės sklypo savininkas. Atsakymas labai paprastas – valstybė ne tik gali pakelti žemės mokesčio kainą, bet taip pat skirti piniginę baudą žemės sklypo savininkui. Baudos dydis priklauso nuo neprižiūrėjimo lygio.

Todėl, norėdami išvengti nereikalingų išlaidų, kreipkitės į mūsų kompaniją, kuri sutvarkys jūsų žemės sklypą ir kai kuriais atvejais jums dar ir sumokės.

KRŪMŲ KIRTIMAS

Artėjant šildymo sezonui ir esant tokiai nepaprastai padėčiai dėl žaliavų pradėjome plėtoti apleistų sklypų tvarkymo/iškirtimo paslaugą. Apleistuose sklypuose su savo turima technika iškertame krūmus ir medžius, specialia technika (medvežės) ištraukiame sukirsta biokuro žaliavą prie geresnių kelių ir atvykę su smulkintuvu, susismulkiname.

Visus darbus atliekame patys, su savo modernia technika, tad jums tereikia paskambinti ir nurodyti savo žemės sklypo vietą. Dėl itin sunkios padėties žaliavų sektoriuje, mes panaudosime jūsų sklype iškirstus krūmus biokurui, todėl kai kuriais atvejais (kai sklypas didelio ploto ir labai apaugęs) net patys sumokame savininkui, kad galėtume viską išsivežti.

KELMŲ ROVIMAS

Kelmų rovimas – viena paklausiausių paslaugų, o Lietuvoje nėra didelė šios paslaugos pasiūla. Mūsų kompanija puikiai atlieka šiuos darbus. Verta paminėti, kad kelmų rovimas gali būti ne trumpas procesas, užtrukti gan ilgai, kadangi jeigu medis senas – jo šaknys dažniausiai yra išsikerojusios dideliame plote. Tačiau mums tai ne bėda! Patikėję šį klausimą mūsų kompanijai , tikrai nesigalėsite, darbus atliksime kuo greičiau ir žinoma – profesionaliai.

Surasti kas nukirstų krūmus, medžius yra nesunku, o rasti kas po to panaikintų likusius kelmus yra problemų, tad mes jums siūlome šią paslaugą už tai, kad galėtume pasiimti išrautus kelmus biokuro žaliavai.

ŽALIAVA BIOKURUI

Mūsų kompanija visada akcentuoja, jeigu jūsų sklypas didesnio ploto ir labai apaugęs, mes netgi sumokėsime jums, kad galėtume pasiimti atliekas biokurui. Biokuro išteklius sudaro miško kirtimo ir medienos perdirbimo atliekos, žemės ūkio gamybos šalutiniai produktai (šiaudai), energetinių miškų arba energetinių žolių plantacijos. Itin svarbu žinoti, kad visos atrodo nereikalingos liekanos, sukuria energiją. Tad kurkime žalią energiją kartu.

Esame orientuoti dirbti su didesnio, nuo 1 ha ploto, stipriai apaugusiais medžiais ir krūmais, sklypais. Tad stambūs ūkininkai, pradedantieji (ir ne tik) verslininkai, laukiame jūsų skambučio, kurio metu pakonsultuosime ir įvertinsime situaciją.

KODĖL VERTA RINKTIS MŪSŲ KOMPANJĄ?

Atsakymas į šį klausimą labai paprastas – nes mes suinteresuoti padėti būtent Jums! Ilgametė patirtis ir savo darbą išmanantys profesionalai, užtikrins aukščiausios kokybės darbo rezultatus, kuriais tikrai liksite patenkinti. Mes dirbame su savo nuosava modernia technika, tad darbų kokybė ir greitis tikrai nenuvils. Patikėję savo nuosavą, apleistą sklypą, rasite jį sutvarkytą, tad jokios institucijos nebebus baisios.

Neretai žmonės galvoja, kad apleistų sklypų tvarkymas yra lengvas ir daug pastangų nereikalaujantis darbas, tačiau pradėję tai daryti savarankiškai, supranta, kad tam reikia ne tik specialių žinių, bet ir technikos, bei laiko. Tad susisiekite su mumis , ir mes jums padėsime, o kai kuriais atvejais net sumokėsime patys už atliktus darbus.

Susisiekite

Jei turite klausimų, kviečiame susisiekti su mumis

+370 602 15122 enila@enila.lt
Formos veikimui būtina įjungti javascript
Skambinti
Enila

Mūsų puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.