Miško kirtimas yra ilgalaikis procesas, kurio metu neišvengiamai padaroma žala ne tik aplinkiniams keliams, bet ir miško paklotei. Be to, daugeliu atveju galioja prievolė išskirstą mišką atsodinti, o kiekvienas kirtimo darbus atliekantis specialistas, kuriam svarbi aukšta darbų kultūra, turi pasirūpinti, kad būtų atliekamas ir miško kirtimo atliekų tvarkymas. Dėl šių priežasčių kirtavietės tvarkymas turi būti patikėtas profesionalams, kurie ne tik puikiai išmanytų atliekamo proceso subtilybes, bet ir gebėtų užtikrinti, kad kirtaviečių priežiūra būtų atliekama sąžiningai, laikantis visų galiojančių teisės aktų.

Mūsų teikiamos paslaugos – tai profesionalų teikiama garantija, kad iškirstas miško plotas bus tinkamai tvarkomas, o želdinių priežiūra atliekama tik patyrusių specialistų. Kiekvienu projektu rūpinamės individualiai, pagal konkrečiai sudarytą planą, todėl visada užtikriname palankias sąlygas ne tik klientui, bet ir gamtai.

Miškų supirkimas Žemaitijoje – čia rasite platesnę informaciją bei dažniausiai užduodamus klausimus.

Kirtavietės tvarkymas

Dalį kirsti planuojamų miškų sutvarkyti ir atsodinti įpareigoja galiojantys įstatymai, todėl tokiais atvejais pirkimo-pardavimo sutartyse paprastai būna iš anksto nurodoma, kas bus atsakingas už kirtavietės tvarkymą. Tačiau bet kuriuo atveju svarbu laikytis darbo etikos ir net tada, kai prievolės mišką atsodinti nėra – kirtimo vietą palikti tvarkingą.

Mūsų komanda atsakingai žiūri į kiekvieną mums patikėta projektą, todėl sąžiningai ir kokybiškai pasirūpiname iškirstu miško plotu ir jo apylinkėmis. Kirtaviečių priežiūros paslaugas siūlome net ir tuomet, kai kirtimus atlikome ne patys, tačiau klientams svarbus profesionalus požiūris į miško ploto tvarkymą arba jau teko susidurti su neatsakinga kirtimo veikla. Dažniausiai baigus kirtimą kirtavietėje ir jos prieigose reikia atlikti kelio tvarkymo darbus, pasirūpinti želdiniais ir sodinukais, žemės paruošimu ir miško atsodinimu, miško kirtimo atliekų tvarkymu.

  • Kelių ir kirtavietės prieigų tvarkymas. Atliekant numatytą kirtimą į kirtavietę vyksta didelis skaičius sunkiosios technikos, kai kurios transporto priemonės miške dirba nuolat, todėl intensyvus jų judėjimas ir eismas miško bei gretimais keliais gali juos stipriai pažeisti. Patyrusi mūsų komanda pasirūpina, kad pasibaigus kirtimo darbams keliai ir kirtavietės prieigos būtų tokios pat būklės, kokios buvo prieš darbų pradžią.
  • Miško atsodinimas. Tiek tais atvejais kai pagal įstatymus galioja prievolė atsodinti iškirstą mišką, tiek ir tada, kai to tiesiog nori pats miško savininkas, galime pasirūpinti tinkamu žemės paruošimu, parinkti ir pristatyti sodininkus, užtikrinti kokybišką jų sodinimą ir priežiūrą, kad nebūtų pažeista biologinė miško įvairovė.
  • Miško kirtimo atliekų tvarkymas. Kai kurios po kirtimo darbų likusios atliekos yra tinkamos gaminti biokurą ar naudoti kaip žaliavą kitose srityse, todėl tam tikrais atvejais galime pasiūlyti jų supirkimą. Taip pat ir bendrą kirtavietės valymą bei tvarkymą, kai miško plote lieka daug atraižų, šakų ir kitų vertės neturinčių atliekų. Dirbame organizuotai ir sparčiai, todėl iškirstas miško plotas netrukus vėl būna tvarkingas ir paruoštas naujiems darbams.
Susisiekite

Jei turite klausimų, kviečiame susisiekti su mumis

+370 602 15122 enila@enila.lt
Formos veikimui būtina įjungti javascript

Enila.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su slapukų politika.

Sutinku
×